Hledáme průvodce dětí - muže

21.10.2021

Máš rád sebe? Máš rád děti? Máš rád svět a rád ho tvoříš?

Do našeho Sedmikvítku - lesního klubu, hledáme pracovitého, spolehlivého a otevřeného parťáka, který bude s nadšením s našimi malými skřítky trávit čas venku v lese, prací, zábavou, hraním si.

Hledáme zralého a sebevědomého kluka, hocha, muže (vše v jednom ;D), aby naše síly byly vyvážené. Nabízíme Ti práci na min. 2 dny v týdnu (8-16 h.), které náležitě ohodnotíme. Tahle práce Tě posune ve tvém osobním rozvoji. Podpoříme Tě ve tvých projektech či vzdělávání a můžeš využívat i prostory jurty. A hlavně, přijmeme Tě mezi sebe a ukážeme Ti s dětmi krásu brdských lesů.

Od Tebe potřebujeme, abys byl respektující a uměl dobře komunikovat, abys uměl pevně ustát různé konflikty a krizové situace. Pokud máš pedagogické vzdělání - je to fajn, ale není to pro nás podmínkou.

Kromě putování přírodou a tvoření v ní, jezdíme s dětmi lézt na skály a na stěnu. Máme hodně pohybu a učíme děti samostatnosti a zodpovědnosti. Není to jen školka. Jsme komunitou vědomých rodičů, děláme společné akce a slavnosti. Jsme otevření novým nápadům a dalšímu rozvoji.

Pokud máš zájem se k nám přidat, pošli motivační dopis a CV na mail petra@7kvitek.cz nebo zavolej na telefon 607 743 763.

Těšíme se na Tebe 😉