Zveme Vás na kurz pro rodiče

20.03.2019

Přinášíme Vám pozvánku na kurz, "našich" sedmikvítkových rodičů, Dity Hrudové a Thomase Vejrážky.

REZERVACE

na tel. 774 997 283 nebo dita@zivotbavi.cz

Rezervace nutná - počet míst omezen.

1. Část - INTERAKTIVNÍ KURZ: "JAK ROZVÍJET VLOHY DĚTÍ?"

Lektorka: DITA HRUDOVÁ

24. dubna, 17 - 20h, kavárna Malý Mnich 

Věděli jste, že existuje více druhů inteligence? Zajímá Vás, jak odhalit potenciál u Vašeho dítěte tak, abyste mu pomohli jeho schopnosti rozvíjet a stát se úspěšným v tom, na co má

předpoklady? Na kurzu se naučíte vidět své děti jako originální bytosti, které mají unikátní

kombinaci různých typů inteligence. Dozvíte se, jak jim pomoci jejich talent rozvíjet a jak díky svým vlohám zlepšit i v ostatních oblastech, třeba při učení...

Přijďte spolu s námi rozkrýt fascinující tajemství lidské inteligence!

V průběhu si můžete objednat občerstvení a vaše děti si mohou hrát v dětském koutku.

Délka: 3 hodiny

2. Část - PRAKTICKÝ WORKSHOP A SDÍLENÍ: "EMOČNÍ INTELIGENCE A PRÁCE S PODVĚDOMÍM"

Lektor: THOMAS VEJRÁŽKA

25. dubna, 17 - 21h, Lesní školka Sedmikvítek (jurta)Kontakt

Zde budeme pracovat s různými technikami a využijeme toho, co se skrývá v našem podvědomí. Jedním ze způsobů je intuitivní kresba. Díky této kreativní technice si můžeme zmapovat náš vnitřní svět a nastavení v rodině. V rámci sdílení potom najdeme i společné vzorce. Přesun z podvědomí do vědomí nám dává možnost svobodné volby a změny. Další metodou je intuitivní práce s tělem. Všechny naše zážitky se na těle ukládají. Naučíme se tělo více vnímat jako zdroj informací v naší realitě, abychom byli přítomni. Všechny tyto dovednosti nám pomohou zlepšit emocionální inteligenci a umět i lépe komunikovat. Na závěr bude prostor pro individuální konzultace a otázky.

Délka: 4 hodiny (3h workshop + 1h sdílení a dotazy)

V čem je kurz výjimečný?

Budeme pracovat na naší emocionální inteligenci (EI) a využívat techniky pro práci s vědomím, ale i podvědomím. V podvědomí totiž můžeme nejlépe dosáhnout trvalé změny.


CENA

  • Cena za 1 kurz: 500 Kč/osobu; 900 Kč/pár
  • Oba kurzy za speciální nabídku: 900 Kč/osobu; 1700 Kč/pár
  • Sleva pro rodiče ze 7-kvítku:
  • Cena za 1 kurz: 400 Kč/osobu; 750 Kč/pár
  • Oba kurzy za speciální nabídku 750 Kč/osobu; 1400 Kč/pár
  • Uvedené ceny platí při platbě předem - nejpozději do 11.4. - na účet: 1068609060/3030 (do poznámky napište Vaše jméno + název kurzu)
  • Počet míst je omezen - rezervace předem nutná
  • Minimální počet účastníků: 4
  • Platba na místě za 1 kurz: 600 Kč/osobu; 1000 Kč/pár
  • Po dohodě možnost hlídání dětí - cena bude stanovena podle počtu dětí

Dita Hrudová

Vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů na Vysoké škole ekonomické v Praze a svou profesní dráhu zahájila v oblasti PR, komunikace a prezentace České republiky v zahraničí. Za největší školu života a "osobního rozvoje" však považuje mateřství. Jako matka tří synů vnímá celoživotní vzdělávání jako klíč k úspěchu v dnešním dynamickém světě. Ráda objevuje a propojuje zajímavá témata, a proto se stala certifikovanou lektorkou a zakladatelkou projektu "Život baví", jehož posláním je pomoci lidem najít vlastní cestu životem a odvahu naplnit své sny. A právě k tomu nám pomůže odhalení našeho potenciálu. Protože pokud máme příležitost rozvíjet své vlohy už od dětství, můžeme se v životě věnovat tomu, co nám opravdu jde a co nás baví ;-) 

www.zivotbavi.cz  

Thomas Vejrážka 

Česko-americký trenér vědomého pohybu, terapeut tradiční čínské medicíny, psychoterapeut, průvodce v lesní škole a škole života. "Mám speciální výcvik kde jsme pracovali na sebeuvědomování tím, že jsme využívali techniky pro mapování podvědomí. Hlavně intuitivní kreslení a pohyb. Uvědomil jsem si, jak velký vliv mají vzorce od rodičů, kultura, víra, škola a sociální okolnosti. Díky tomu jsem mohl změnit i svůj přístup k dětem jako k partnerům s otevřenou komunikací. Inspirovala mě i práce s dětmi v roli průvodce. Nyní chci předat, co jsem se naučil, aby každé dítě mohlo naplno využít svůj potenciál podporou rodičů."

www.thomasvejrazka.com & wwww.heraw.cz