Témata a průvodci táborů 2019

30.06.2019

Krásný začátek léta přejeme ze Sedmikvítku. U nás už se  vše pečlivě chystá na blížící se příměstské tábory.

Pro letošní rok se na děti těší tito průvodci a podle témat to bude super zábava.

Pojďte se s námi podívat jaké dobrodružství na děti čeká.


15. - 19. 7. 2019 

Předškoláci: Sára Dobiášová a Ráchel Dobiášová

Letem světem - Vydejte se s námi letem světem objevovat zajímavá místa po celém světě. Společně se podíváme do Alp, které se pokusíme zdolat, nebo do deštných pralesů, kde budeme zachraňovat zvířátka v ohrožení. Pak nás čeká výlet do Egypta, kde se pokusíme rozluštit tajemství hieroglyfů, ty totiž skrývají nejrůznější příběhy a pohádky. Těšit se můžete také na návštěvu egyptských pyramid. Ale pozor! Ty mohou být zrádné, jsou totiž propleteny tajemnými chodbami.

Školáci: Lucie Mrázová a Jakub Michal

Říše čar a kouzel - Voldemort byl poražen, ale svět kouzelníku i mudlů je znovu v ohrožení! Dokáží studenti Bradavické školy čar a kouzel znovu čelit zlu, které se skrývá ve stínech a zachránit svět před návratem pána zla? Osud a svoboda lidí je ve vašich rukou! 

22. - 26. 7. 2019

Předškoláci: Doris Vlková a Lukáš Vlk

Zahrada - Je jedno krásné místo, které zůstává skryté všem lidem. Tedy všem dospělým lidem. To místo se nazývá Zahradou. Zahradou, ve které tráva hezky voní, kapky vody se třpytí a motýli připomínají malované obrázky. Zní to lákavě, že? Ovšem dostat se do Zahrady není lehká záležitost. My se o to s Vámi, děti, pokusíme. A když budeme tiše, třeba se nám to podaří. A možná potkáme i Velrybu!

Školáci: Lucie Mrázová a Jakub Michal

Cesta tam a zase zpátky - Mí věrní bratři a sestry! Náš čas nadešel! Čas vzít si zpět, co nám právem patří! Čekali jsme příliš dlouho a drak Šmak jen nabývá na síle. Společnými silami ho dokážeme porazit a obnovit slávu království Erebor! Je čas, aby jsi i Ty dodržel slib, který jsi kdysi složil svému králi! Sejdeme se v hobití noře lupiče v Mníšku pod Brdy. Čaroděj jde s námi.
Král Thorin Pavéza

29.7. - 2. 8. 2019

Předškoláci: Anna Mrázová a Berenika Hálová

Zachraňme Člověče, nezlob se - Určitě všichni znáte hru člověče nezlob se. Bohužel pro vás nemáme dobré zprávy. Temné síly, pomocí čar a kouzel dostaly všechny figurky na svou temnou stranu. Podvádí a nehrají čestně. Povede se nám osvobodit figurky a přemoci temné síly? Jen fair play a spravedlnost je může vrátit zpět do hry.

Školáci: Tereza Čiháková a Alex Czerneková

Jak vycvičit draka - Na týden se staneme Vikingy, kteří se snaží zachránit své draky před vymřením. Někdo totiž začal krást dračí vejce. Hledání pachatele však může být velmi nebezpečné, proto každý Viking se svým drakem musí podstoupit řádný výcvik. Podaří se nám draky zachránit?

5.8. - 9. 8. 2019

Předškoláci: Míša Píšová a Ondra Píš

Trpaslíci - Pojďte s námi prozkoumat tajemný svět trpaslíků. Zažijeme spolu spoustu dobrodružství, objevíme tajemství podzemní říše a nakonec se vydáme na cestu za pokladem trpasličího krále.

Školáci: Nicole Hlavatá a Gabriela Gjulemetová

Brdští Keltové - Žili v Mníšku kdysi Keltové? Pokusíme se to společně zjistit a poznat, jak fungovalo jejich společenství: jak se oblékali, co jedli, čemu věřili... Přenesme se spolu v čase do dob, kdy brdské lesy patřily keltským kmenům a staňme se alespoň na týden jejich součástí! Vyrobíme si vlastní oblečení, zbraně, nádoby, ozdoby a měděné spirály... a pokud se zadaří, bude i slavnost s hostinou.  

12. - 16. 8. 2019 

Lezecký tábor: Petra Vaňková a Inna Zayats