Témata a průvodci táborů 2020

22.06.2020

Školní rok se nám pomalu chýlí ke konci a i přes podivný závěr roku, můžeme s radostí oznámit, že se už blíží a proběhnou příměstské tábory v Sedmikvítku!

Pojďte se s námi podívat jaká zábava letos děti čeká a děkujeme, že nám dáváte již 8. rokem důvěru.

Anotace jednotlivých turnusů budeme postupně doplňovat.


13. - 17. 7. 2020 

Předškoláci: Lada Corridoniová + Richard Škobis

Survival pro nejmenší aneb Po stopách starých časů - Záhadný vzkaz, zanechaný v jeskyni dávným mnichem.. jaké poselství bude skrývat..? 

20. - 24. 7. 2020

Předškoláci: Nicole Hlavatá + Denisa Corridoniová

Cesta do pravěku - Jak asi žili lidé před desítky tisíci let, v pravěku? To se společně vydáme prozkoumat! A během toho si také vyzkoušíme postavit jednoduchý příbytek, rozdělat pro tehdejší život tak důležitý oheň, nebo vytvořit hliněné nádoby - a spoléhat na sebe jako opravdová tlupa...

Školáci: Lada Corridoniová + Richard Škobis

Survival pro školáky aneb Výlety do historie - Tajné poselství, cestování v čase..rozluštíme záhadu..? 

27. - 31. 7. 2020

Předškoláci: Doris Vlková a Lukáš Vlk

O pejskovi a kočičce - Jistě jste se v životě už setkali se spoustou kočiček a pejsků. Tentokrát budete mít možnost seznámit se s pejskem a kočičkou od pana Čapka, kteří spolu hospodaří nedaleko lesa. Jak to asi vypadá, když v domácnosti hospodaří dvě zvířátka? Na to se společně podíváme a jistě se s nimi i něco přiučíme. Moc se na to těšíme! 

Sportovně outdoorový tábor: Inna Zayats + Vlado + Eliška

3. - 7. 8. 2020

Předškoláci: Míša Píšová a Ondra Píš

Výprava za bobříky - Už jste někdy slyšeli o bobříkovi odvahy? A chtěli jste se na chvíli stát opravdovými táborníky? Naše výprava za bobříky bude plná dobrodružství a zábavných zkoušek dovedností. Podaří se nám získat všechny? A dokážeme rozluštit tajemství Ježka v kleci?

Školáci: Nicole Hlavatá a Katka

Na skok do doby kamenné - Časy, kdy se po zemi procházeli dinosauři, kdy pralidé lovili mamuty a jeskyně obývali šavlozubí tygři, známe dnes už jen z pohádek nebo dokumentů. Co byste ale dělali, kdybyste se do těch dob přenesli? Jak byste v pravěku, době kamenné obstáli, jako členové tlupy, lovci a stopaři, stavitelé, znalci plodů a rostlin nebo kuchaři? To zjistíme, až se do doby kamenné společně přeneseme! A jak? To se dozvíte v pravý čas!