PUTOVNÍ SKUPINA


Kapacita lesní školky (tedy té současné skupiny, která využívá zázemí) je letos naplněna. Ale protože je zájemců opravdu hodně, rádi bychom vám nabídli možnost své děti přihlásit do nově (od září 2021) vzniklé putovní skupiny.

Putovní se nazývá proto, že děti ani průvodci pravidelně nevyužívají žádné stálé zázemí, jako v případě dosavadní skupiny a jsou pouze venku. V případě velmi nepříznivého počasí mohou využívat jurtu nebo dřevěný domek na pozemku školky, který je využíván předškoláky až při odpolední přípravě na školu.

Putovní skupina je v provozu zatím dva dny v týdnu - v úterý a ve středu v čase od 9 - 14 hodin
Děti si s sebou nosí v batohu větší svačinu.

Předávání dětí probíhá pod lesem na konci ulice Sv. Barbory v Mníšku (je to nedaleko naší školky) - mapa zde.

Program je koncipován jako v lesní školce, jen o něco kratší - viz denní rytmus.

Cena (8 dní v měsíci)

Děti 3-7 let: 2.050 Kč/dítě/měsíc  

Děti od 2,5 do 3 let: 2.500 Kč/dítě/měsíc

Dětem se věnují dvě naše průvodkyně:

Tereza Pekárková

"Můj život se točí kolem dětí. Jsem pyšnou maminkou dvou kluků, kteří mě nenechají vydechnout. Čas strávený s nimi je pro mě to nejcennější, ale zároveň to bývá pořádná jízda. Jako vystudovaná učitelka jsem byla v práci taky obklopená dětmi. Mnoho let jsem učila biologii, matematiku, angličtinu a tělocvik na základní škole. Svůj volný čas jsem dlouho trávila pro změnu zase s dětmi jako instruktorka na vodácko-cyklistických táborech, lyžařských a snowboardových kurzech. Vedla jsem také kroužky pro děti - vaření a orientální tance. Momentálně učím angličtinu v jazykové škole pro děti a těším se na bytí v lesní školce, protože pro mě spojuje to, co je pro celý můj život zásadní - děti a přírodu."


Šárka Adamová

"Od malička jsem chtěla být učitelkou v mateřské školce, a i když jsem v životě od tohoto snu měla několik odboček, po narození svých dcer jsem se rozhodla ke svému snu vrátit. Protože hlavně děti jsou našimi učiteli. Učí nás dívat se na svět jinýma očima a být tady a teď. Respekt k přírodě jsem si začala tvořit už jako dítě ve skautském oddíle a to je to, co chci předávat dál. Ráda bych svou prací přispěla k vytvoření radostného prostoru, který bude děti rozvíjet. Být pro ně pevným bodem, naslouchat jim a navzájem se učit."


Pokud máte o místo zájem, vyplňte, prosíme, přihlášku co nejdříve, abychom věděli, kolik míst ještě můžeme nabízet.
Do poznámky uveďte, že jde o putovní skupinu a zaškrtněte dny út+st. Podmínkou je docházka na oba dny.
Doplňující informace získáte na tel. 607 743 763 nebo mailu petra@7kvitek.cz .