Koordinátorky lesního klubu Sedmikvítek

Představujeme Vám radu spolku RC Essentia, z.s.


Zuzana Dušková - hlavní koordinátorka Lesního klubu Sedmikvítek

Jsem absolventka Obchodní akademie a před dětmi jsem pracovala jako účetní a později jako finanční poradce. Až mé 3 děti mě posunuly úplně někam jinam od čísel a tabulek, blíže sama k sobě. Díky mému prvnímu synovi, který začal chodit do Sedmikvítku, se přes přátelství vyvinula spolupráce a jsem moc ráda, že se mohu spolupodílet na úžasném projektu, jakým lesní školka je. 

Jsem maminkou synů Honzíka, Míši a Ondry. Děti jsou mými velkými učiteli a díky nim můj život získal úplně jiný rozměr. Mám ráda přírodu, hudbu, tanec a vítr ve vlasech a čerstvý vzduch.

V rámci týmu mám na starosti koordinaci klubu, komunikaci s rodiči a stravování, smlouvy, Picktime, přijímání nových rodin a organizaci akcí ve školce.

Telefon: 725 705 047


Mgr. Magdaléna Ahmedová, MBA -spoluzakladatelka, členka Výboru spolku

Jsem absolventkou PedFUK, oborů francouzský jazyk/základy společenských věd. Dále jsem vystudovala Francouzsko-český institut řízení, zastřešený Université Jean Moulin (Lyon, Francie) ve spolupráci s VŠE. Absolvovala jsem kurz vzdělávání k multikulturalismu "Varianty - projekt IKV", realizovaný společností Člověk v tísni.

Po několika letech pedagogické praxe jsem přestoupila do komerční sféry, v současné době ve společnosti Makro C&C pracuji v controllingu.

Mám syna Tomáška a dceru Aničku, mám ráda čerstvý vzduch, turistiku a Francii...

V rámci týmu mám na starosti platby a faktury a funguji jako organizační podpora

Telefon: 603 850 542


Bc. Petra Vaňková - spoluzakladatelka, členka Výboru spolku, průvodkyně dětí ve čtvrtek

Vystudovala jsem Sociální a masovou komunikaci a public relations, ale vlastně se vzdělávám celý život. Lesní školka mi otevřela docela jiná vrátka a tím je hlubší vztah k přírodě, ke světu kolem i k sobě a práce s dětmi. Děti jsou pro mě nejlepší učitelé a moc mě baví s nimi růst. A protože miluju lezení po skalách a v horách, ve školce vedu sportovní dny. Také vedu lezecký kroužek a letní tábory. Absolvovala jsem roční kurz pro průvodce lesních MŠ Školka blízká přírodě pod Asociací LMŠ. Mám ráda pestrost, takže zároveň pracuji ve vzdělávacím centru TEREZA, kde koordinuji program Les ve škole. Pomáhala jsem i s rozvojem mníšecké komunitní školy Lipka. 

Mám dcerku Beatu. Ráda poznávám nová místa, v létě lezu, kde se dá a v zimě trávím volný čas na skialpech nebo na běžkách. Nejradši jsem venku, a taky cvičím jógu. Zajímám se o svobodné vzdělávání venku v přírodě.  

V rámci týmu mám na starosti propagaci, web, Facebook, psaní článků a funguji jako organizační podpora.

Telefon: 607 743 763


Hana Císařová, Dis.- spoluzakladatelka, členka Výboru spolku

Jsem absolventkou VOŠ herecké v oboru dramatické umění a moderování. Před MD jsem pracovala ve společnosti Hogrefe-Testcentrum, s.r.o. (nakladatelství psychodiagnostických metod). Jsem absolventkou kurzu Respektovat a být respektován a příznivce unschoolingu.

Mám dvě děti - Aničku a Adama. Mám ráda svobodu, divadlo, psychologii a přírodu. Baví mě lezení po skalách, turistika a jízda na koni.