NOVINKY

Chůze je nejpřirozenější lidský pohyb. O tom vědí své i naše sedmikvítkovské děti, které s průvodci nachodí lesem spousty kilometrů. A protože to teď, v lockdouwnu společně nejde, přijali jsme výzvu města Mníšek pod Brdy a zapojili jsme se do národní iniciativy 10 000 kroků. Ta má pomoci těm, kdo se kvůli nedostatku pohybu necítí dobře a chtějí ve...

PF 2021

23.12.2020

Přejeme vám krásné, klidné a pohodové Vánoce, abyste si užívali blízkost jeden druhého a našli si i v novém roce svou vlastní cestu.

Minulý týden jsme dokončili dlouho plánovaný projekt REKONSTRUKCE A ZVĚTŠENÍ JURTY. Díky podpoře města Mníšek pod Brdy a grantu Ministerstva životního prostředí se nám jej letos podařilo zrealizovat.

1. září jsme opět otevřeli vrátka lesního klubu Sedmikvítek a přivítali nejen děti "mazáky", ale i hodně nováčků. Ti, během následujících dní získají svého patrona, který jim bude pomáhat a snad i trochu ulehčí nové začátky.

Školní rok se nám pomalu chýlí ke konci a i přes podivný závěr roku, můžeme s radostí oznámit, že se už blíží a proběhnou příměstské tábory v Sedmikvítku!

Naše průvodkyně a jedna ze spoluzakladatelek Sedmikvítku, Petra Vaňková, napsala moc pěkný článek pro Zpravodaj Mníšku pod Brdy. Přejeme příjemné čtení.