KROUŽKY

Lesní dopoledne v Sedmikvítku

Jste zvědaví, jak to chodí v lesní školce?

Chcete poznat další rodiče s podobnými zájmy a hodnotami?

Od září 2021 pokračuje lesní dopoledne, kde se i ti nejmenší v doprovodu rodičů budou moci seznámit s prostředím školky, společně putovat přírodou a zažít nejedno dobrodružství.

Pro děti od 2 let v doprovodu rodičů

Každé úterý od 10 do 11,30 hodin

Cena 130 Kč

Nutná rezervace místa předem.

Další informace na e-mailu: dopoledne@7kvitek.cz

Program: tvořivé, hravé, hýbací, zpívací dopoledne především v přírodě či částečně v jurtě.
Vždy zaměřené na nějaké téma. 

Kapacita: max. 10 rodičů se svými dětmi  

Lenka Celinová, členka Rady spolku, průvodkyně v pondělí a Lesních dopolední

Ahoj. Jsem Lenka, máma dvou krásných dětí - starší Leontýnky a mladšího Jonáška. S dětmi jsem trávila spousty času i před mateřstvím. Leta jsem pracovala jako lyžařská a snowboardová instruktorka. S touto prací jsem se dostala až na daleký Nový Zéland a pak i trochu blíže, do Švýcarska. Nejvíc a nejraději jsem učila děti, to mě bavilo. Vlastně to spíš bylo tak, že ony učily mě... Učily mě radosti, opravdovosti, odvaze, hravosti, lásce, i spousty dalšího, na lyžích i snb. A s vlastními dětmi se poznávání tohoto čistého světa dostalo ještě do úplně jiných fascinujících rozměrů. S nimi se mi otevřela další cesta plná dobrodružství, kterou si užívám plnými doušky. Sama si dobře pamatuji, jaké to je být dítětem. A uvědomuji si, jak je důležité pro život, aby děti vyrůstaly v bezpečí, lásce, respektu i svobodě a taky v lese😉. To nás přivedlo do Sedmikvítku, kam Leontýnka chodí již třetím rokem. A já jsem nadšená, že mám nyní příležitost toto všechno podpořit a zapojit se do chodu Sedmikvítku.


Kroužek plstění a drátkování
pro zájemce od 5 let i rodiče

Poznejte, co všechno se dá vyrobit z ovčí vlny a zkuste i něco sami. Jde toho opravdu hodně - od víly po praktické pouzdro na nůž. Vyzkoušíme si, co s vlnou udělá voda a mýdlo, ale i speciální jehla a nebo, jak se dá vlna natvarovat jen pomocí prstíků. Jako protiklad k tomuto měkkému materiálu budeme pracovat i s dráty, ze kterých si vyrobíme různé šperky a ozdoby nebo odrátujeme hrníček. Je jen na vás, co vytvoříte. :-) 

Lektorka: Nicole Hlavatá - Nikča je v Sedmikvítku jako průvodce už od jeho počátků. Letos už se chce posouvat ke starším dětem, tak u nás alespoň povede kroužek. 

pondělí od 17 - 18.30 hodin
Cena vč. materiálu: 2.080,- (1. pololetí - 16 lekcí)


LEZECKÝ KROUŽEK S VŠESTRANNÝM POHYBEM A ANGLIČTINOU

Kroužek trochu mění koncept a přesouvá se pod nově vzniklý projekt HERAW. Ve spolupráci se Sedmikvítkem pokračuje i nadále.

Více informací a možnost přihlášení najdete zde.