KROUŽKY

Lesní dopoledne v Sedmikvítku

Jste zvědaví, jak to chodí v lesní školce?

Chcete poznat další rodiče s podobnými zájmy a hodnotami?

Od září 2021 pokračuje lesní dopoledne, kde se i ti nejmenší v doprovodu rodičů budou moci seznámit s prostředím školky, společně putovat přírodou a zažít nejedno dobrodružství.

Pro děti od 2 let v doprovodu rodičů

Každé úterý od 10 do 11,30 hod

Cena - bude upřesněna (řešíme dotaci)

Nutná rezervace místa předem.

Další informace na e-mailu: dopoledne@7kvitek.cz

Program: tvořivé, hravé, hýbací, zpívací dopoledne především v přírodě či částečně v jurtě. Vždy zaměřené na nějaké téma 

Kapacita: 10 rodičů se svými dětmi max. 

Bc. Martina Quetu Dis. - lektorka Lesního dopoledne 

Animátorka volného času na volné noze. Vystudovala Pedagogiku volného času na Technické Univerzitě Liberec a soukromou taneční konzervatoř TCP Praha v oboru Pedagogika tance. 15 let se závodně věnovala moderní gymnastice. Již jako studentka sbírala své zkušenosti vedením kroužků v mateřských školkách a jako vedoucí na mezinárodních táborech po Evropě. Nejčastěji se věnuje věkovým skupinám od 7-18 let se zaměřením taneční, sportovní a outdoorové aktivity. Od roku 2011 spolupracuje především s Francouzským Lyceem v Praze jako lektorka sportu a tance. Pracuje též jako příležitostní lektorka teambuildingových akcí pro firmy a též jako tanečnice. Mezi její koníčky patří vaření, cukraření, vysokohorská turistika, ruční práce a zahrádkaření.


LEZECKÝ KROUŽEK S VŠESTRANNÝM POHYBEM A ANGLIČTINOU

Kroužek trochu mění koncept a přesouvá se pod nově vzniklý projekt HERAW. Ve spolupráci se Sedmikvítkem pokračuje i nadále.

Více informací a možnost přihlášení najdete zde.