NOVINKY

Děti jsou zrcadlem našeho života. Automaticky jim předáváme své hodnoty a vzorce chování. Také naši rodiče dělali vše tak, jak nejlépe uměli. Ale co je nejlepší pro nás? Co když to chceme jinak? Jak se můžeme svobodně rozhodnout a změnit nastavení, které máme hluboko v našem podvědomí, aby bylo v souladu s námi a s našimi dětmi?

PF 2022

23.12.2021

Do roku 2022 vám přejeme přátelství a blízkost.

Že zážitek nemusí být vždycky pěkný, zato silný, jsme se přesvědčili na vlastní kůži. Do Sedmikvítku jsme si pozvali tři lektory organizace ZDRSEM, kteří dělají kurzy první pomoci zážitkem. Celodenní trénink nás vyškolil v poskytování první pomoci hlavně u dětí a tím, že jsme si mohli vyzkoušet různé simulace, na tyto zážitky dlouho nezapomeneme....

Advent jsme přivítali vánočním jarmarkem, Adventní spirálou, vyráběním ozdob a zdobením stromku na náměstí. Také k nám zavítal Mikuláš se svou družinou.

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. K této akci se připojuje i město Mníšek pod Brdy.