NOVINKY

Ukliďme Česko je dobrovolnická úklidová akce, která probíhá na území celé České republiky. Jejím cílem je uklidit nelegálně vzniklé černé skládky a nepořádek. K této akci se připojuje i město Mníšek pod Brdy.

Říkáte si, proč putovní? Tenhle nápad vznikl jako reakce na vzrůstající zájem rodičů a dětí o naši lesní školku Sedmikvítek. A protože zahrada ani jurta není bohužel nafukovací, rozhodli jsme se vytvořit novou skupinu, která bude mít kratší provoz (9-14 hodin) a děti s průvodci budou pouze v lese, na louce..., zkrátka venku.

Chůze je nejpřirozenější lidský pohyb. O tom vědí své i naše sedmikvítkovské děti, které s průvodci nachodí lesem spousty kilometrů. A protože to teď, v lockdouwnu společně nejde, přijali jsme výzvu města Mníšek pod Brdy a zapojili jsme se do národní iniciativy 10 000 kroků. Ta má pomoci těm, kdo se kvůli nedostatku pohybu necítí dobře a chtějí ve...

PF 2021

23.12.2020

Přejeme vám krásné, klidné a pohodové Vánoce, abyste si užívali blízkost jeden druhého a našli si i v novém roce svou vlastní cestu.

Minulý týden jsme dokončili dlouho plánovaný projekt REKONSTRUKCE A ZVĚTŠENÍ JURTY. Díky podpoře města Mníšek pod Brdy a grantu Ministerstva životního prostředí se nám jej letos podařilo zrealizovat.