NOVINKY

PF 2021

23.12.2020

Přejeme vám krásné, klidné a pohodové Vánoce, abyste si užívali blízkost jeden druhého a našli si i v novém roce svou vlastní cestu.

Minulý týden jsme dokončili dlouho plánovaný projekt REKONSTRUKCE A ZVĚTŠENÍ JURTY. Díky podpoře města Mníšek pod Brdy a grantu Ministerstva životního prostředí se nám jej letos podařilo zrealizovat.

1. září jsme opět otevřeli vrátka lesního klubu Sedmikvítek a přivítali nejen děti "mazáky", ale i hodně nováčků. Ti, během následujících dní získají svého patrona, který jim bude pomáhat a snad i trochu ulehčí nové začátky.

Školní rok se nám pomalu chýlí ke konci a i přes podivný závěr roku, můžeme s radostí oznámit, že se už blíží a proběhnou příměstské tábory v Sedmikvítku!

PF 2020

28.12.2019

Všem našim příznivcům, dětem, rodičům, kamarádům i průvodcům, prostě všem, kdo nám fandí, přejeme pohodový rok 2020. Ať každý den zažijete radostné a veselé chvíle!

Naše průvodkyně a jedna ze spoluzakladatelek Sedmikvítku, Petra Vaňková, napsala moc pěkný článek pro Zpravodaj Mníšku pod Brdy. Přejeme příjemné čtení.