Přihlášky na příměstské tábory 2024 

19.03.2024

Letní příměstské tábory

Již 12. rokem pro vaše děti realizujeme příměstské tábory .

Každý týden pro děti připravujeme nějaké atraktivní téma.

  • 3.600 Kč / dítě a turnus

V ceně bude zajištěn teplý oběd, v případě výletu obědový balíček. Svačinu a nápoj si děti přinesou z domova.

Sleva: 10 % na 3. dítě (v rámci jedné rodiny a turnusu) nebo 10 % na účast jednoho dítěte na 3. a dalším turnusu.

Cena tábora je splatná nejpozději do 31. května 2024.

Číslo účtu: 2500438198/2010 (Fio Banka), var. symbol 800


- předškoláci ve věku 4 (výjimečně 3 roky) až 6 let ve skupince max. 16 dětí 

- školáci ve věku 6 - 9 let (vyjímečně mladší či starší děti) ve skupince max. 16 dětí

Ranní odevzdávání a vyzvedávání dětí bude probíhat v zázemí Lesní školky Sedmikvítek. 

Školácký turnus, který bude probíhat 22.-26.7. bude mít své zázemí pro odevzdávání a vyzvedávání dětí v klubovně přírodovědného klubu Čejka, který sídlí v Kulturním domě.

Tábory budou probíhat v čase od 8 - 17 hodin

Prosíme o rezervaci místa přes registrační formulář.

Před konáním tábora dostanete podrobný informační mail, s přihláškou a s potvrzením 

o bezinfekčnosti. Tyto dokumenty se odevzdávají táborovým vedoucím první den tábora. Ráno po příchodu.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDE:


KONTAKTNÍ OSOBA: 

Markéta Bodoriková, tel: 724 805 127


Storno podmínky:

a) nad 30 dnů před zahájením turnusu - storno poplatek 500 Kč

b) 30 dnů - 7 dnů před zahájením - storno poplatek 50 % z ceny

c) méně než 7 dnů před zahájením - storno poplatek 100 % z ceny

d) v případě zrušení z důvodu nemoci nebo onemocnění v průběhu tábora a doručení potvrzení od lékaře bude storno poplatek 50 %

  • V případě, že registrovaný účastník tábora zruší svou registraci, ale on či jeho rodiče naleznou náhradníka, který se zaregistruje a uhradí plnou cenu tábora, nebudou původně registrovanému účastníkovi účtovány žádné stornopoplatky.
  • Zrušení registrace na příměstský tábor lze provést pouze písemně nebo prostřednictvím e-mailové komunikace na e-mailovou adresu tereza@7kvitek.cz . V případě e-mailové komunikace je nezbytné potvrzení doručení e-mailu ze strany organizátorů tábora. Za den zrušení registrace na tábor se považuje den, kdy bude oznámení o tomto doručeno organizátorům tábora.
  • V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu účastníka na táboře bez zavinění na straně organizátorů tábora nevzniká organizátorům tábora povinnost vrátit zaplacenou cenu, ani její poměrnou část. V případě onemocnění během táboru, které vynutí předčasné ukončení či přerušení účasti na táboru, se však vrací poměrná část zaplacené ceny - na základě doručení potvrzení od lékaře.
  • Pokud dojde ke splnění podmínek pro vrácení prokazatelně zaplacené ceny tábora (resp. její poměrné části), organizátoři tábora ji vrátí převodem zaplacené částky na účet, z nějž byla částka zaplacena, a to do 30ti dnů ode dne, kdy došlo k počátku běhu lhůty pro její vrácení (tj. k doručení písemného zrušení objednávky nebo k potvrzení zrušení registrace v případě e-mailové komunikace).
  • V případě nečekané živelné pohromy, epidemie, občanských nepokojí a podobných mimořádných událostí znemožňujících konání tábora si vyhrazujeme změnu storno podmínek. Vráceny pak budou všechny nevyužité finanční prostředky tábora.

Už se Vaše děti mohou těšit na dobrodružství na zahradě s jurtou, na výlety po brdských lesích, na zábavný program plný dobrodružství, radosti a poznání.

Od pondělí do pátku 8:00 - 17:00

Termín pro školáky 22.-26.7. bude probíhat částečně v zázemí přírodovědného klubu Čejka. Minimální kapacita dětí přijatých na tábor je 10 dětí, maximální počet je 16 dětí. 

Výbava dětí:

Lahev na pití, dopolední a odpolední svačina, kterou si děti sami nosí ve svém turistickém batůžku, pokrývka hlavy, opalovací krém, sportovní oblečení, taška s věcmi na převlečení.

KONTAKT: 724 805 127

PŘIHLÁŠKA ZDE:

https://forms.gle/HjAuVNKCks5E2Way6

Dobrodružství v říši hmyzu

předškoláci, termín 22.-26.7.

průvodci: Markéta Bodoriková a Magdaléna Martínková

Když omylem vypijete zmenšovací lektvar může se vám stát, že se ocitnete v říši hmyzu.

Pojďte se vydat na dobrodružství do do hmyzí říše. Seznámit se včelami, mravenci, uspořádat broučí olimpiádu, nebo třeba přijít na to, že vosa není jen otravná bodavá potvora, ale vynálezce papíru. Třeba se vám na této výpravě podaří získat recept na zvětšovací lektvar a vrátit se zase domů.


 Indiánské léto

školáci, termín 22.-26.7.

průvodci: Nicole Hlavatá a Tereza Zbrožková

pozn.: část programu v zázemí přírodovědného klubu Čejka - Kulturní dům Mníšek pod Brdy

Je léto, v hrnci nad ohněm se vaří ostružinový čaj, je čas se posilnit a vyrazit do lesa na stopování zvěře, na projížďku na koni. Zahrát si spoustu her na spolupráci a prohlubování citlivosti a lásky k přírodě. Vyrobíme si šperky, objevíme poklad na stříbrném jezeře a setkáme se s moudrým náčelníkem Bílým vlkem. Přidej se k nám do kruhu přátelství a lesní moudrosti.

Cestování časem

školáci, termín 29.7. - 2.8.

Píše se rok 2553 a na planetě Zemi došla voda. Poslední přeživší se tedy vydávají na misi do doby blaha, roku 2024 aby si ji obstarali. Při jejich pouťi dodjde ale k omylu a ocitnou se v době dinosaurů. Musí se tedy skrz významná historická období dostat tam, kam měli původně namířeno - do roku 2024. Připojte se s námi na naší dobrodružnou výpravu!

průvodci: Viktor Váňa a Tereza Hýblerová

Za divadlem do lesa

předškoláci, termín 12.-16.8. 

průvodci: Markéta Bodoriková, Radek Pokorný

Budeme se věnovat vyprávění příběhů "storytellingu", animaci, hlasu, tělu i prostoru. Pro přirozený rozvoj řeči je dobré, když se propojí s přirozeným pohybem...a kde můžeme všechny tyto nabyté dovednosti uplatnit? ..přeci v divadelním představením, kde jeviště je celý les! Těšíme se na Vás Radek a MarkétaKONTAKT: 724 805 127

PŘIHLÁŠKA ZDE:

https://forms.gle/HjAuVNKCks5E2Way6